O nas


LOS CHICOS to duet młodych i energicznych muzyków (DJ & Wodzirej), którzy swoją kreatywnością i zaskakującymi pomysłami uświetnią Twoją imprezę

OSI

to wodzirej, konferansjer, prezenter, animator, poliglota, innymi słowy - człowiek orkiestra. Z mikrofonem w ręku poprowadzi każdą część Twojej uroczystości, a podczas bloku muzycznego porwie Cię do tańca. Poza prowadzeniem imprez okolicznościowych, miał także przyjemność występować w duecie z Liberem oraz być prowadzącym takich imprez jak “Dni Polic”, “Dni Malanowa” czy “Familijne Pikniki Wakacyjne” w ośmiu nadmorskich miejscowościach.

SEBA

to DJ, cechuje go niebywały instynkt i dar wyczucia gustów muzycznych gości, dlatego podkład muzyczny jaki Wam zaproponuje, spowoduje, że nie będziecie chcieli zejść z parkietu.
Jesteśmy duetem pełnym hiszpańskiej energii i włoskiej spontaniczności, więc potrafimy dostosować się do zaskakujących wydarzeń i sytuacji na parkiecie. Jednocześnie cechuje nas szwajcarska punktualność, niemiecka precyzja , francuska estetyka oraz polska tradycja.

Profesjonalnie i na najwyższym poziomie obsługujemy naszych klientów,
za co zostaliśmy nagrodzeni certyfikatem "Firma z klasą"!